Ana Sayfa >> Hakkımızda

Şirketimiz, 1987 yılında Elek. Müh. İbrahim Vacit Mavili tarafından; “ Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri” üretmek amacıyla İstanbul’da kuruldu. Bugün, ülkemiz toprakları içerisinde 2 üretim tesisimiz ve 7 Bölge Müdürlüğümüz ile sektör hizmetimizde 36 yılı geride bırakmış durumdayız.

Tecrübelerimiz sonucu kendi üretimimiz olan; Maxlogic & Mavigard marka ürünlerimizi; yalnızca Türkiye’de değil, 70 farklı ülkede kullanıma sunuyoruz. Ürünlerimizin LPCB gibi uluslararası akredite kuruluşlarca verilmiş sertifikaları bulunuyor.

Avrupa standartlarına uygun, yerli üretim ürünlerimizin yanı sıra; satış öncesi ve satış sonrası müşteriye sunduğumuz destekle de müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Konusunda uzman; mühendis, tekniker, teknisyen ve üretim elemanlarından oluşan yaklaşık 250 kişinin emeğiyle, can ve mal güvenliğini sağlamada “Güven Üretmeye” devam ediyoruz.

Güven Üretiyoruz

Üretim proseslerimizi son teknoloji SMT makine parklarımızda gerçekleştirmekteyiz.

SMT makine parklarında, son teknolojiye uygun olarak; saatte 210.000 SMT malzeme dizgisini yapabilecek şekilde ürünlerimizin kartlarının üretilebilmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamını ayırt etmeksizin üretimin her aşamasında standartlara uygun olarak belirlenen test prosedürlerine göre test etmekteyiz.

Böylece, sahada karşılaşılabilecek arıza, hata, vb. durumları minimalize ederek “sıfır hata” mottosuyla ile güven üretmeyi hedeflemekteyiz.

10

Ülke

Yangın algılama ve alarm sistemlerimizi ülkemiz dışında 70’ten fazla ülkede projelendirerek ihracatını gerçekleştirmekteyiz.

1k

Dizgi Kapasitemiz

Gebze fabrikamızın SMT parkurunda saatte 210.000 SMT malzeme dizgisi gerçekleştirilmektedir.

1

PCB Dizgi Süresi

Gebze fabrikamızın SMT parkurunda ortalama 33 saniyede 1 PCB dizilebilmektedir.

Mavili Elektronik A.Ş.

Ürünlerimizin satışı öncesinde; Projelendirme ve Yerinde Keşif hizmetleri verilmektedir.

Yerinde keşif ile mahal fiziksel özelliklerine uygun olarak doğru cihaz seçimi yapılması sağlanmaktadır.

Revit Family dosyaları içerisinde lejant sembolleri, kullanım kılavuzları, bağlantı şemaları, cihaz kodları ve teknik özellikleri, cihazın birebir ölçüleri sayesinde mimari planlara uygun projeler oluşturulabilmektedir.

Satış sonrasında; Devreye Alma, Arıza ve Periyodik Bakım hizmetleri verilmektedir.

Ülke genelinde gelişmiş yetkili servis ağımız ile hızlı ve etkili satış sonrası hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Yetkili servislerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.teksis.org

Ürünlerimizin Elektronik Donanım Geliştirme, Yazılım Geliştirme aşamaları ve EMC / EMI Testleri AR-GE ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Mekanik ve Otomasyon Tasarımları ise Tasarım Otomasyon ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Mekanik tasarımlarda farklı üretici ve tedarikçilere ihtiyaç kalmadan hızlıca prototiplerinin alınarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

ARGE tarafından geliştirilen ürün prototiplerinin tasarım geçerlilik testleri Laboratuvar birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Üretim öncesi Kalite birimimiz temin edilmiş hammaddenin kabul kriterlerine göre kontrolünü gerçekleştirmektedir. Üretim sonrası Kalite birimimiz tarafından ürünlerin son muayene ve kontrolleri yapılmaktadır.

Ürün Belgelendirme birimimiz Laboratuvar testlerinden başarı ile geçmiş tasarımların belgelerini almaktadır.

Uzman eğitmen kadromuz ile standart ve yönetmelikler çerçevesinde sürekli güncellenen bilgilerimizi sektörel eğitimler ve ücretsiz webinarlar düzenleyerek sektörel faydayı gözetmekteyiz.

Mavili Akademi hakkında ayrıntılı bilgi için: www.maviliakademi.com

İşe alım sürecini yöneten profesyonellerimiz ve ilgili departman yöneticileri ile ortak çalışma sonucunda iş pozisyonuna uygun adayın belirlenmesi, işe alım ve gerekli oryantasyon sürecinin tamamlanmasının ardından görev ve sorumluluklarının verilmesini sağlıyoruz.
İş sağlığı ve güvenliği gözetilerek uygun çalışma koşullarını belirlenmenin yanı sıra, A’dan Z’ye bütün personellerimizin branşına uygun eğitimlerle kişisel gelişimini desteklemekteyiz.

İşe alım ilanları için ayrıntılı bilgi: Kariyer.net